ÖVRIGT / Speglar / Spegel 16196098
*
nr 1619 6098
Spegel
1900-tal, ram i teak. Bredd: 45 cm, höjd: 97 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
Sista tid för bud online:
måndag 13 maj 2024
kl 20:38:01
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
13/5 07:48:46
1
100 kr
13/5 15:59:06
2
200 kr
13/5 16:41:01
3
200 kr
13/5 16:41:01
2
200 kr (Budbetjänt)
13/5 17:31:35
1
250 kr
13/5 20:01:07
2
Vinnande bud
13/5 20:03:16
1
350 kr
13/5 20:03:16
2
(budbetjänt)
13/5 20:04:52
2
justering av budtak
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ram i teak spegel speglar
-
3456 Spegel
+ konsol, 1800-tal. Höjd: 173+ 66
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:27
-
3337 Spegel
+ väggbord. Höjd: 60+ 145 cm
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:29
-
3051 Spegel
128x80, nutida
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:06
-
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:45
-
3355 Spegel
140x65 cm
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:17
-
3412 Spegel
1800-talets slut, 133x61 cm
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:23
*
Spegel
Läs om budbetjänten
nr 1619 6098
Spegel
1900-tal, ram i teak. Bredd: 45 cm, höjd: 97 cm
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 350 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 13 maj 2024 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
13/5 07:48:46 | 1 | 100 kr |
13/5 15:59:06 | 2 | 200 kr |
13/5 16:41:01 | 3 | 200 kr |
13/5 16:41:01 | 2 | 200 kr (Budbetjänt) |
13/5 17:31:35 | 1 | 250 kr |
13/5 20:01:07 | 2 | Vinnande bud |
13/5 20:03:16 | 1 | 350 kr |
13/5 20:03:16 | 2 | (budbetjänt) |
13/5 20:04:52 | 2 | justering av budtak |
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ram i teak spegel speglar
-
3456 Spegel
+ konsol, 1800-tal. Höjd: 173+ 66
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:27 -
3337 Spegel
+ väggbord. Höjd: 60+ 145 cm
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:29 -
3051 Spegel
128x80, nutida
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:06
-
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:45 -
3355 Spegel
140x65 cm
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:17 -
3412 Spegel
1800-talets slut, 133x61 cm
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:23